ФК «Food Centre - СумДУ» ФК «Food Centre - СумДУ»

Володимир Лавський: «Ми хочемо зробити все для того, щоб цей сайт також був одним із найкращих у чемпіонаті України»

Главная / Новости / Володимир Лавський: «Ми хочемо зробити все для того, щоб цей сайт також був одним із найкращих у чемпіонаті України»

У рамках передсезонної презентації ФК «FoodCentre-СумДУ» був офіційно відкритий сайт нашої команди, яка, нагадаємо, братиме участь у чемпіонаті України серед команд Першої ліги.

На цьому сайті вболівальники нашої команди та поціновувачі футзалу зможуть знайти всю необхідну інформацію. – заявив «5х5» прес-аташе «FoodCentre-СумДУ» Володимир Лавський. – Тут будуть і відеоогляди, і фото з матчів, і анонси та звіти про ігри, а також ексклюзивні інтерв’ю з гравцями команди, їх статистика.

До старту в Першій лізі ми підготувались дуже серйозно. Свого часу прес-служба «СумДУ» була серед найкращих у Першій лізі, що було відзначено керівництвом АФУ. І ми хочемо зробити все для того, щоб цей сайт також був одним з найкращих у чемпіонаті України загалом. Якщо у команди серйозні задачі на сезон, то і робота порталу має відповідати цим намірам.

Нагадаємо, що «FoodCentre-СумДУ» в рамках стартового туру чемпіонату України серед команд Першої ліги зустрінеться у Сумах з роменським «Рятувальником». Початок гри 9 жовтня о 18.00.

Поделись:


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Следующий матч

Чемпионат Украины.Первая лига. Финал. Ответный матч
11 мая 2019 года
13:00
Город Славянск
«Авангард» (Краматорск)
«Food Centre-СумДУ» (Сумы)
8:4
Мы на Facebook
Мы на Instagram
Мы на YouTube