ФК «Food Centre - СумДУ» ФК «Food Centre - СумДУ»

«Food Centre-СумДУ» в схватке лидеров поделил очки с «Визой-Втормой»

Главная / «Food Centre-СумДУ» в схватке лидеров поделил очки с «Визой-Втормой»

Подопечные Сергея Песоцкого в выездном матче шестого тура не смогли обыграть лидера чемпионата — ивано-франковскую «Визу-Вторму». Имея несколько голевых возможностей, ни одна из команд так и не забила. Напомним, на следующей неделе «Food Centre-СумДУ» проведёт ответный кубковый матч против «РКЦ-Буд». О дате и времени будет сообщено позже.

Чемпионат Украины. Первая лига. 6 тур

«Виза-Вторма» (Ивано-Франковск) — «Food Centre-СумДУ» (Сумы) — 0:0 (0:0)

«Виза-Вторма»: Борсук — Симка, Швед, Зеленкевич, Киндратив — Подолюк-к, Москалик, Данив, Кушецкий — Семьянчук, Баланик.

«Food Centre-СумДУ»: Козаченко — Мысловський-к, Зеленский, Острога, Велиев — Игумнов, Катеринин, Сорока, Прощенко — Долгополов.

Предупреждения: Симка (33), Киндратив (39) — Мысловский (34).

Поєдинок «Візи-Вторми» з сумським «Food Centre-СумДУ» видався бойовим і сповна виправдав статус центрального не лише в 6-му турі, але й в першому колі загалом. Обидва лідери чемпіонату провели серйозну підготовку до цього матчу, ретельно «розібрали» дії суперника. Однак було помітно, що зіграти «на нуль» біля власних воріт було важливішим завданням, аніж продемонструвати яскравий атакувальний футзал. Ціна бодай однієї помилки була високою, адже гра в Івано-Франківську була типовим «матчем за шість очок» і нагадувала партію в шахи.

У першому таймі цікавіше виглядали господарі майданчика, які довго контролювали м’яча, намагаючись організувати позиційні атаки. Сумчани вдало діяли у захисті, часто вдавалися до високого пресингу на чужій половині. Підопічні Сергій Пєсоцького компактно діяли в обороні, особливо при стандартах івано-франківців. На обох команди створили кілька небезпечних моментів, з якими справилися воротарі. Намагання провести швидкі контратаки вміло «гасили» захисники. Спроби якісно зіграти зі стовпом не знаходили належної підтримки від партнерів. До перерві у пасиві гостей було п’ять фолів, але справа до дабл-пенальті так і не дійшла.

Друга половина вийшла трохи цікавішою, хоча й темп гри і надалі був неквапливим. Такий перебіг подій на майданчику міг кардинально змінити один забитий м’яч, якого явно зачекалися вболівальники. На 30-й хвилині Сімка міг стати героєм епізоду для «Візи-Вторми», однак після його потужного удару м’яч влучив у стійку воріт. Гості також відповідали своїми моментами, одного разу навіть голкіпер Козаченко підключився до атаки, але захисники і воротар «мануфактурників» діяли безпомилково. На 37-й хвилині після гострої передачі з кутового Зеленський з двох метрів пробив мимо воріт. Це був супер-шанс для гостей!

У завершальні хвилини ніхто з тренерів так і не ризикнув, випустивши п’ятого польового гравця. У підсумку — нетипова для футзалу нульова нічия у матчі гідних один одного суперників, які продовжили свої безпрограшні серії і залишились на лідируючих позиціях у турнірній таблиці. Найближчого тижня «Віза-Вторма» і «Food Centre-СумДУ» візьмуть курс на Дніпро, де проведуть повторні кубкові матчі з місцевими аматорськими командами «Human» і «РКЦ-Буд» відповідно. На шляху до 1/8 фіналу лідери Першої ліги здобули перемоги з різницею у три м’ячі у перших домашніх поєдинках — 4:1 в Івано-Франківську та 5:2 в Сумах.